سایت های در دست اجرا

سایت های طراحی شده

تعداد مشتریان

تعداد افراد تیم

خدمات ساحل وب

طراحی وب سایت


اولین کار برای ورود به عرصه ی بازار اینترنتی و تجارت آنلاین ، طراحی سایت مناسب و استاندارد با توجه به نیاز می باشد. تیم ساحل وب آماده طراحی و راه اندازی انواع سایتهای خبری ، شرکتی ، شخصی ، آموزشی ، تبلیغاتی ، نیازمندی ، فروشگاه اینترنتی ، پزشکی ، رستوران ها ، هتل ها ، آژانس مسافرتی و ... می باشد .

مشاوره و پشتیبانی


سیاست های اصلی تیم ساحل وب ، آسودگی مشتری از بابت کار خود است. ما برای این کار با مشاوره های رایگان و جامع، در کنار شما خواهیم بود. پشتیبانی از کار شما وظیفه ی اصلی ماست و ما شما را از بابت کارتان آسوده خاطر نگه خواهیم داشت. مشاوره های ما از قبل قرار داد، آغاز و تا هر زمان که شما بخواهید ادامه میابد.

سئو و بهینه سازی


رفع مشکلات نمایشی و تکنیکی سایت از نظر موتورهای جستجوگر را بهینه سازی می گویند ولی بهینه سازی تضمینی به مجموعه عملکردهای گفته می شود که نهایتأ سایت شما با کلماتی خاص در صفحه اول گوگل نمایش داشته باشد . اصولأ جهت بهینه سازی از دو روش کلی می توان استفاده کرد : 1- رفع معایب تکنیکی طراحی سایت و رعایت کلیه شرایط و ضوابط گوگل 2- ایجاد ترافیک مجازی و فیک برای طراحی وب سایت.

تعدادی از نمونه کارهای تیم ساحل وب

نمونه قالب های شرکتی

طراحی و برنامه نویسی وبسایت درگاه واسطه کارت خوان

نمونه قالب های فروشگاهی

نمونه قالب های شخصی

نمونه قالب های رستوران / هتل

نمونه قالب های خبری

نمونه قالب سایت های دانلودی

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
شماره تماس:
نوع سایت درخواستی:
بودجه شما ( تومان):
توضیحات:

دیگر خدمات ما

طراحی قالب گرافیکی اختصاصی


تمامی سایت های طراحی شده توسط ما، با نظر مشتری طراحی قالب خواهد شد. گرافیست های ما ، طرح ها و ایده های شما را برای سایتتان جلا می دهند و از آنها یک سایت حرفه ای درست می کنند. قالب سایت شما اختصصاصی و مطابق با سلیقه ی شما و ایده های گرافیست های حرفه ای تیم ساحل وب خواهد بود.

طراحی واکنش گرا (Responsive)


با پیشرفت تکنولوژی های نمایشی مانند تبلت و موبایل و لبتاپ و ...، طراحی وب سایت ها باید طوری باشد که با توجه به تکنولوژی، بتواند خود را سازگار نماید. به این کار طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو می گویند. یکی از تخصص های اصلی و مهارت های ویژه ی تیم ما، طراحی Responsive یا طراحی واکنش گرا است.

چرا ساحل وب ؟


* طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری * طراحی سایت به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو * امنیت بالای سایت های طراحی شده توسط ما * مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت * در نظر گرفتن عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت * قرارگرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه